Norwood s.r.o.

Výrobce sendvičových PUR panelů

Norwood s.r.o.

Společnost NORWOOD s.r.o. nabízí svým zákazníkům výrobky ze systému sendvičových stavebních dílců, které najdou široké uplatnění ve stavební i průmyslové sféře. Stavební tepelně-izolační PUR panely jsou vyspělou metodou výstavby, které přináší nadstandardní izolační vlastnosti, vysokou kvalitu a konstrukční stabilitu při nízké váze. Proti ostatním stavebním systémům a metodám nabízí časové a finanční úspory. Jsou vhodné i pro pasivní dřevostavby.

Stavební izolační PUR panely se používají v podlahových, střešních, stěnových a fasádních konstrukcích při výstavbě staveb residenčních, komerčních, ale i při rekonstrukcích a občanské vybavenosti. Jejich využití zajistí ekologicky šetrné a energeticky velmi efektivní budovy.

Norwood stavby s.r.o.

Dodavatel dřevostaveb Norwood a průvodce při vaší cestě za novostavbou či rekonstrukcí.

Norwood servis s.r.o.

Partner pro komunikaci s klienty, zajištění potřebného servisu pro stavby od financování, pojištění po pomoc s výběrem pozemku.


STAVEBNÍ SYSTÉM

PUR Panel

PUR panel je vyroben jako samonosný sendvičový stavební prvek metodou opláštění OSB nebo Fermacelové desky, vázaný PUR pěnou aplikovanou tlakovou injektáží. Celková tloušťka panelu může být 110 - 210 mm. Standardem je síla 170 mm.


Vlastnosti panelů

PIR/PUR panely patří k nejmodernějším a nejúčinnějším izolačním materiálům. Použitím polyuretanové pěny dosáhnete maximálních energetických úspor s minimálním nárokem na prostor.


Stavebnice

Panely jsou dodány již nařezané dle projektu včetně otvorů na okna a dveře. S panely jsou dodány vodící segmenty, spojovací materiál a montážní dokumentace. Realizace stavby je tak možná i svépomocí.


Certifikace

Panely Norwood jsou certifikovaným produktem. V záložce KE STAŽENÍ si můžete prohlédnout veškerou dokumentaci a certifikace, včetně protokolů o požární odolnosti.

Zkoušky a testování odolnosti: Panely jsou certifikované na požární odolnost min. 30 min (s OSB deskou)       viz. výsledky ze zkoušek (doložitelné Státní zkušebnou), takže není potřeba další protipožární ochrany. Přesto je vhodné vnitřní stěny opatřit obyčejnými sádrokartony 12,5 mm, a v místech předpokládaného ohniště (krb, krbová kamna, kamna apod.) sádrokartonem protipožárním. Stěny z venkovní strany doporučujeme obložit fasádním polystyrénem min. 60 mm, optimálně 100 mm. Tímto obložením se zaručí opravdu vysoký komfort energetické úspory.

Náš výrobní závod

Naše výrobní zázemí se nachází v Zákupech u České Lípy a počátkem roku 2020 prošlo výraznou modernizací.

PRŮVODCE STAVBOU

...jednoduše znázorněno, na co se jako investor můžete připravit a těšit.ETAPOVĚ